Najczęściej zadawane pytania:

Czy dostęp do e-szkoleń jest możliwy tylko dla użytkowników zalogowanych na portalu?

Tak, dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu szkolimy.net jest przewidziany tylko dla zalogowanych użytkowników, w tym także do kursów online.

 

Czy mogę wykupić za jednym razem dostęp do kilku e-szkoleń?

Tak, nie ma ograniczenia liczbie wykupywanych e-szkoleń.

 

Czy muszę założyć konto na portalu, aby móc korzystać z jego funkcjonalności?

Nie, nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby korzystać z funkcjonalności portalu. Jednakże, założenie konta rozszerza zakres dostępnych aplikacji i jest niezbędne, aby móc otrzymać dostęp do kursów stacjonarnych, e-szkoleń oraz bazy wiedzy.

 

Ile razy mogę przystąpić do testu sprawdzającego?

Test sprawdzający ma za zadanie weryfikować zdobyte wiadomości podczas e-szkolenia. Nie jest obowiązkowy, lecz pomaga sprawdzić, czy kursant w wystarczający sposób opanował zakres przekazywanej wiedzy. Dlatego ilość podejść do testu w czasie aktywnego dostępu do e-szkolenia jest nieograniczona.

 

Jak wygląda proces rejestracji? Jakie dane są niezbędne do założenia konta na portalu?

Rejestracja na portalu szkolimy.net jest niezwykle prosta i bardzo szybka. W formularzu rejestracyjnym należy podać aktualny e-mail oraz ustalić swoje hasło. Dalej, na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Należy w niego kliknąć rejestracja.

 

Na jak długi okres otrzymuję dostęp do e-szkolenia od czasu jego aktywacji?

Dostęp do e-szkolenia, składającego się z filmiku instruktażowego, materiałów dydaktycznych oraz testu sprawdzającego, wynosi 2 tygodnie od momentu jego aktywacji (pierwszego włączenia).

opinie użytkowników

Miła atmosfera, doskonałe przygotowanie prowadzących jak i indywidualne podejście do kursantów sprawiają, że kursy są ciekawe a kursant jest w stanie szybko i dokładnie przyswoić lub utrwalić zdobyte umiejętności.

Barbara

Kursy stacjonarne z zakresu pierwszej pomocy na najwyższym poziomie, doskonała wiedza instruktorów, świetna organizacja szkolenia oraz znakomity sposób przekazywania istotnych informacji. Szczerze polecam.
Piotrek

}

łącznie 17 szkoleń internetowych

łącznie 33 instruktorów

szkolenia w całej Polsce